• Yeni
  • Yeni

Nar Sirkesi 500 ml

Referans:

30,00 ₺

Ambalaj Şekli 500 ml Cam şişe 

Doğal fermente edilmiş bir üründür. 

Nar ve nar suyu, güçlü antioksidan özelliğiyle, hastalıkların önüne geçilmesi ve sağlıklı bir bünyeye sahip olunmasında önemli etkisi olan gıdalardandır. Bu faydasından ötürü, nar sirkesinin de tüketiminde artışlar yaşanmaya başlanmıştır. Fermente özelliği sayesinde, özellikle sağlıklı yaşamı önemseyen kişiler için önemli bir gıda haline gelmiştir.

 

Nar sirkesi, güçlü bir antioksidandır ve yapısında serbest radikallere karşı, vücudun direncini arttıran birçok önemli mineral, vitamin ve enzim bulunmaktadır.

 

Nar sirkesi, kan basıncının düzenlenmesinde olumlu rol oynarak,  kişiyi kalp hastalıklarına karşı korur ve kalbin düzenli çalışmasına katkı sağlar. Enfeksiyonlara karşı vücudun direnç kazanmasını sağlar. Enerji verir, yorgunluğu giderir. Vücuttan toksinlerin atılmasını sağlar. Cilde sürüldüğünde pürüzsüz görünüm sağlanmasına yardımcı olur ve cilt enfeksiyonlarına karşı olumlu etki bir etki yaratır. Zatürre ve ses kısıklıklarında, nar sirkesi tüketimi tavsiye edilmektedir. 

 

Nar sirkesi diğer sirke çeşitleri gibi, yemeklerde çeşni olarak, tat katmak için de kullanılır. Mevsim salatalarına eklenerek tüketildiğinde, vitaminlerin ve minerallerin kolay bir şekilde sindirimden geçip, kana aktarılmasında rol oynar.

 

Sağlıkla kalın.

990 Öğeler

Belirli Referanslar

aynı kategoride bulunan diğer 16 ürün: