Satın almış olduğunuz ürünler anlaşmalı kargomuz olan YURTİÇİ  güvencesiyle tarafınıza ulaştırılacaktır. Kargo ücretleri kg/desi baremlidir. Siparişinizin kolisi hazırlandıktan sonra tartılır veya kolinin desisi alınır. ilgili KG/Desi bareminden faturalandırılır.

KARGO ÜCRETİ ALICI'YA AİTTİR. KARGO ÜCRETİ KAPIDA ÖDENİR.

KARGO FİYATLANDIRMA

Siparişleriniz paketlendikten sonra paketin kg/desi baremine göre kargo ücreti belirlenir. (Hangisi büyükse o bilgi baz alınır). Siz sipariş verirken koliniz henüz hazır olmadığı için kargo tutarı Sıfır TL olarak görünmesi bu sebepledir. Anlaşmalı olduğumuz YURTİÇİ KARGOA kg bazlı fiyat listesi aşağıdaki gibidir.

Kargo Ücret Listesi

KG /DESİ TL+KDV
1 - 3  kğ 90 00 TL
5 - 10kğ 100.00 TL
15 - 20 kğ 150.00 TL

Ürünler sipariş onay tarihinden itibaren;

4 ila 7 iş günü içinde kargoya verilmektedir. Tanıtımı yapılan ve henüz stokta olmayan ürün için ise ürün özelinde belirtilen tarihlerde kargo yapılmaktadır.

Stoklu üretim yapılamadığından eğer siparişlerinizde, sepetinize eklediğiniz ürün tükenmiş ise veya tekrar yapılması zaman alacak ise web sitemizden mutlaka duyurusu yapılmaktadır.

Kargo şirketi bulunduğunuz il ve ilçeye göre siparişiniz kargoya verildikten sonra 1-3 iş günü içerisinde ürünlerinizi size ulaştıracaktır.

Niteliği itibari ile iade edilemeyecek ürünler, veya son kullanım tarihi geçen ürünler için cayma hakkı kullanılamaz. Ambalajı açılıp herhangi bir sorun olmamasına rağmen tadı beğenilmeyerek, damak tadına uymadığı veya beklentiyi karşılamadığı gerekçesi ile cayma ve iade hakkı kullanılamaz. Herhangi bir bozulma, kırılma, ambalajlama veya üretim hatası gibi istenmeyen bir durum görüldüğü zaman, ürün ambalajı tamamen açılmadan ve kargonun geldiği gün ürün resminin çekilerek info@koylukizi.com.tr 'ye e-mail ile sorunun yazılı olarak bildirilmesi gerekmektedir. Ürünü teslim alıp bir miktar tükettikten sonra uygun olmayan muhafaza koşullarında kalmasından ötürü tamamen doğal katkısız olan ürünlerimizde tadında bozulma olması durumunda cayma-iade hakkı bulunmamaktadır.

Ürününüz hasarlı ise teslim almayınız. Kargoyu size ulaştıran personele Hasar Tespit Tutanağı tutturmayı unutmayınız.

Ürün lezzetini beğenmeme durumunda iade söz konusu değildir.

Kullanılmayacak durumda size ulaşan ürünler için değişim talebiniz tarafımıza ulaşınca, e-posta ile bilgilendirme gönderilir.

Keyifli Alışverişler Dileriz.

WhatsApp